פיגומים

מאמרים

עבודה על פיגומים מצריכה מיומנות וניסיון אותם ניתן לרכוש באמצעות הדרכות מתאימות. אחת מהתאונות הנפוצות ביותר שגורמת לפגיעות בנפש היא נפילה מגובה של פועלים שמעדו, או בשל פיגום שהתפרק. גם הציוד האיכותי ביותר, העומד בכל התקנים האפשריים, עדיין אינו יכול להציל פועל שאיננו עובד על פי ההנחיות, ולכן באחריותם של המעסיקים בתחום לספק הדרכות מקיפות בכל הקשור לעבודה בגובה. אספנו עבורכם את הטיפים החשובים ביותר הנוגעים לעבודה בטיחותית על פיגומים.

עובדים בגובה – עובדים לאט
זה נשמע מובן מאליו, אך כאשר יש דד-ליין חשוב לביצוע הפרוייקט והפועלים בסביבת העבודה עובדים במהירות רבה, לעתים קל לשכוח שחייבים להאט מעט את הקצב בעבודה בגובה. טעות אחת הנובעת מחוסר תשומת לב או מפזיזות עלולה לעלות בחיי אדם כאשר היא נעשית בגובה רב. מידה רבה של זהירות וקצב איטי יותר של עבודה יכולים להבטיח ביצוע תקין וקפדני של העבודה בצורה הבטיחותית ביותר.

קרא עוד

עבודות שיפוץ המתבצעות בעיקר בחלק החיצוני של בתים מתבצעות במהירות, בבטיחות וביעילות רבה יותר כאשר בונים מערכת פיגומים בחלק המשופץ. הפיגומים מאפשרים לעצב את הקירות החיצוניים כאשר הפועלים עומדים על קרקע יציבה ואינם נאלצים להשתלשל מהגג או לבצע תיקונים מתוך הבית עצמו. במרבית המקרים חברות יעדיפו להשתמש בפיגומים על פני סולמות, על מנת לאפשר לפועל לעבוד בשתי הידיים ללא סכנת נפילה. 

תחום הפיגומים השתכלל בשנים האחרונות וניתן למצוא בשוק מגוון רחב של חומרים, מאפיינים ועיצובים שונים המתאימים לכל סוג של עבודה. כאשר בוחרים פיגומים יש להתחשב בפרמטרים רבים, ובכך נעסוק היום:  כיצד ניתן לבחור את הפיגומים הנכונים לצרכי חברת הבנייה שלכם?

קרא עוד

תחום הבנייה הוא עולם רחב, המכיל בתוכו אפשרויות מגוונות ומתקדמות ביותר, עקב שכלולים טכנולוגיים ותעשייתיים, המשפרים את העבודה מבחינת יעילות, מהירות ועלויות. במיוחד נכון הדבר בכל הנוגע לבנייה בישראל ולמצוקת הנדל"ן הקיימת בה. על כן, חברות בנייה רבות נעזרות בפיתרונות רבים, על מנת לייעל את תהליך העבודה שלהם, ולהיות זמינות ככל האפשר להיקף עבודה רחב וגבוה.

עבודות הבנייה הן מגוונות, אך שילוב של פיגומים יהיה תמיד חלק בלתי נפרד מתהליך זה, כיוון והם משמשים למעשה לעזר ומאפשרים את עבודת הבנייה. הפיגום משמש לשינוע אנשים וציוד ברחבי אתר הבנייה, נותן אפשרות לעבוד בגובה, בקרקע, ובשטחי עבודה סבוכים, כמו אוניות או מקומות סבוכים בציוד. את הפיגומים ניתן להשכיר לתקופות מסוימות, אך יש מספר רב של יתרונות ברכישת קבע של פיגומים לחברות בנייה.

קרא עוד

יצירת קשר

שם *
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון *
יש למלא מספר טלפון
דוא"ל *
יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
פרטי ההודעה

חפש באתר