אודותינו

אלוטרקס‘ מובילה זה זמן רב את ענף הפיגומים בישראל, ומציעה פתרונות טכניים מתקדמים וחדשניים לבניה בטיחותית בגובה; החל ממגדלי אלומיניום ניידים ופיגומי זקיפים ועד פיגומים תלויים ניידים חשמליים ופיגומי תורן. לחברה ניסיון עשיר ומוניטין מפואר והיא המייצגת הבלעדית בישראל של החברות הבינלאומיות:  ‘Altrex‘  ו-Unan.

כמותג מוביל החברה משכירה ומוכרת ציוד בטיחותי ייעודי לעבודה בגובה עבור פרויקטים בקנה מידה גדול ומשמשת פרטנר במיזמים רחבי היקף, בניהם אפשר למנות: מלונות, תעשיית הביטחון, קומפלקסים, תעשיית התקשורת, בתי חולים, בנייני משרדים, תעשיית הפרמצבטיקה, מרכזי קניות, תעשיות ירוקות, מבנים ציבוריים ועוד. החברה מלווה פרוייקטים בכול רחבי הארץ ופונה גם אל השוק הבינלאומי.
מאות לקוחות מרוצים כבר בחרו ב’אלוטרקס‘ כשותף אינטגראלי לביצוע וליווי מיזמים וממשיכים לבחור בה שוב ושוב.

אלוטרקס‘ מתגאה בהון אנושי איכותי ומוקפד. המחלקה ההנדסית כוללת טכנאים ומהנדסים שמתמחים בתכנון עבודות מיוחדות ומורכבות. הם מלווים את הלקוח משלב התכנון ועד לשלב הביצוע וכול זאת בהתאמה מושלמת לצרכיו. בנוסף, בחברה כ- 6 צוותים מוסמכים ומיומנים בעבודות גובה, אשר בונים את הפיגומים, מדריכים ומסייעים ללקוח לאורך כול הדרך.

אלוטרקס‘ אף פעם לא נחה על זרי הדפנה. סגל העובדים עובר הסמכות והדרכות תקופתיות בנושא בטיחות, מיכון וטכנולוגיה וכול פעילויותיה מלוות בבחינה של בודק מוסמך בפיקוח ממשלתי, מטעם משרד התמ”ת.

כול מוצרי החברה עומדים בתקנים מחמירים ומאושרים על ידי משרד התמ”ת הישראלי. הציוד כולל מנגנוני אבטחה משוכללים המבטיחים רמת בטיחות אופטימאלית ועומד בסטנדרטים גבוהים של איכות, נוחות וקלות שימוש.

יחס אישי ואדיב, מקצועיות, אחריות, בטיחות ויושרה מנחים את כול שורות החברה, והם אלו שמיצבו את ‘אלוטרקס’ בחזית התעשייה. החברה מספקת פתרונות יצירתיים למגוון אתגרים, דואגת להתעדכן ולהתחדש ומקפידה למנף את הניסיון שצברה במשך השנים לטובתו של כול לקוח.

נשמח לעמוד לשירותכם,
‘אלוטרקס פיגומים בע”מ’